Εκ μέρους του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων:

« θέλω να συγχαρώ όλους τους μαθητές της Γ’ Λυκείου της περασμένης και προπερασμένης σχολικής χρονιάς που πήραν μέρος στις πρόσφατες Πανελλήνιες εξετάσεις.

Και αυτούς που πέτυχαν τον στόχο τους και αυτούς που δεν κατάφεραν να το κάνουν.

Εύχομαι σε όλα τα παιδιά να έχουν υγεία και να βαδίζουν σε δρόμους κοντινούς με τα όνειρά τους!

Την Δευτέρα αρχίζει μια νέα σχολική χρονιά που θα έχει και αυτή τις ιδιαιτερότητες και δυσκολίες της.

Να είστε όμως βέβαιοι όλοι, μαθητές και γονείς ότι όλες οι πλευρές, Διευθύντρια, καθηγητές και σύλλογος γονέων συνεργάζονται και θα συνεχίσουν να το κάνουν με δύναμη και μεράκι, ώστε όλες αυτές οι δυσκολίες να αντιμετωπισθούν με την μέγιστη ασφάλεια όλου του ανθρώπινου δυναμικού του σχολείου.

Καλή σχολική χρονιά »

Η Πρόεδρος