H Μετάβαση από το Γυμνάσιο στο Λύκειο

Σας ενημερώνουμε ότι η Διαδικτυακή Ημερίδα Σχολικού Επαγγελματικού Προσανατολισμού (Σ.Ε.Π.) της Περιφερειακής Δ/νσης Εκπ/σης Κεντρικής Μακεδονίας  με τίτλο: «H Μετάβαση από το Γυμνάσιο στο Λύκειο», που είχε προγραμματιστεί για σήμερα, Πέμπτη 15 Ιουνίου και ώρα 17:00, αναβάλλεται λόγω τριήμερου εθνικού πένθους. Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 21 Ιουνίου και ώρα 17.00.

Διαδικτυακή Ενημερωτική Ημερίδα Σχολικού Επαγγελματικού Προσανατολισμού (Σ.Ε.Π.) «H Μετάβαση από το Γυμνάσιο στο Λύκειο»

www.webtv.kmaked.eu και θα παραμείνει αναρτημένη για να είναι στη διάθεση της εκπαιδευτικής κοινότητας. Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να υποβάλλουν ερωτήματα στην πλατφόρμα ερωτήσεων www.submit.kmaked.eu έως και την Τετάρτη 14 Ιουνίου 2023